top of page

KONKURS

Kochani rok naszej działalności minął w styczniu. Jestem Wam winna konkurs :) Co powiecie na biała #patere ?


Zastanawiam się jaki nasz produkt według Was jest takim jaki nas określa najbardziej. Że spojrzycie i już wiecie ,że to od nas. Chciałabym wiedzieć jaki produkt nas najbardziej charakteryzuje?


ZASADY KONKURSU

- Odpowiedz na pytanie : Który nasz produkt jest najbardziej Smykałkowy ?

- uzasadnij swoją odpowiedź ( można wstawić zdjęcie z naszego albumu na fb : zamówienia,#patery , #donuty, #podesty ,tablice lub wstawić swoje zdjecie ; opisać produkt)

-odpowiedź poproszę tutaj w komentarzu

- konkurs potrwa od 03.05- 10.05.2022 (wynik podam do końca dnia)

- zwycięzcę wyłoni jury ,które wybierze najciekawsze uzasadnienie,odpowiedź

- mile widziane udostępnienie konkursu na facebooku ,ale pamiętajcie ,że konkurs odbywa się tutaj na stronie Smykalka Miłość Do Drewna.

- nagrodą jest biała patera wzór III talerz 25cm


Jestem bardzo ciekawa co z tego konkursu wyniknie :) Trzymam kciuki za każdego z Was . Przyznam ,że ja nie będę w jury i nie wykorzystam mojego kota jak to zazwyczaj robię ,a powierzę wybór moim bliskim :) ponieważ ja nie będę obiektywna.

Pozdrawiam

Anna :)
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

21 Comments


Moim skromnym zdaniem wszystkie Państwa produkty są fantastyczne ;) Są wykonane bardzo estetycznie i zgodnie z oferowanym przez Państwa produktem. Wielki plus za wybór dużej gamy pięknych kolorków. Mam od Państwa dwie patery zaraz z początków waszej działalności ;) Są piękne i wykonane bardzo rzetelnie. Dodają uroku każdemu tortu który zrobię ;) nie wyobrażam sobie pracy bez nich ;)

Like

Zdecydowanie patera i w kolorze czarnym.

Przede wszystkim estetyka wykonania.

Prezentuje się cudownie wśród słodkości na słodkim bufecie, nadaje charakteru

Like

Smukła nóżka, krągłe kształty

I w dotyku taka gładka.

Delikatna jest jak piórko

Ale sił jej nie brakuje.

Bez problemu więc udźwignie

Słodki ciężar tego świata.

Bez wad, jak ideał stoi

W blasku świec na środku sali

Bo zrobiona jest z czułością

I miłością... do drewna.

Like

Najbardziej charakterystyczna dla Was i najbardziej smykałkowa jest drewniana patera z ozdobną nóżką. Jest tak charakterystyczna, że gdzie nie spojrzy się na fb w galerię zdjęć od razu wiadomo, gdzie była kupiona. A kiedy pojawiły się różne kolory, Facebook rozbłysnął tęczą kolorów nie tylko od tortów, ale również od przepięknych pater. Nie ma co dużo mówić, smykałkowe produkty są najpopularniejsze na słodkich stołach w całej Polsce. 😍


Like

Wszystkie Wasze produkty są wyjątkowe. Widzę u kogoś słodki stół a na nim... Wasze produkty. Patrzy się na nie jak na piękne meble do salonu. Cechuje je prostota i elegancja. Sama jeszcze nie posiadam, ale gdy będę musiała zrobić słodki stół zgłoszę się do Was.

Like
bottom of page