top of page

Podsumowanie Roku 2021


Koniec Roku zachęca aby podsumować to co przyniósł ...czy był taki szczęśliwy jak wielu mi życzyło ?

Od razu muszę napisać ,że TAK !!! To był bardzo ciekawy i pełen pracy Rok. Rok w którym poznałam wiele fajnych osób, Rok w którym powstała Smykałka Miłość Do Drewna.

Jak to się zaczęło ...?A dość niewinnie...ale zostawię to na następny temat bloga :)


Kończący się Rok żegnam z uśmiechem. Pozwolił nam spełniać się w strefie branży jaka obraliśmy. Robienie rzeczy pod zamówienie o określonych wymiarach,kolorze,zamówienia personalne,uczestniczenie w waszych pierwszych Słodkich Stołach dawało nam dużo zadowolenia. Uwielbiam kiedy przysyłacie mi zdjęcia z tortami ,zdjęcia z Słodkich Stołów, kiedy dzielicie się ze mną swoimi wrażeniami. To są bardzo fajne chwile. Obdarzacie nas swoim zaufaniem dając wolna rękę za co też dziękuje.


W tym Roku też przekonałam się,że warto wierzyć w marzenia i podążać za nimi. Praca w naszej małej pracowni przynosi dużo satysfakcji i takiego zadowolenia,że nasze paterki zdobią Wasze torty. Były też chwile zwątpienia,trudne czy podołamy. Mam tu na myśli podkłady pod torty. Bardzo mnie cieszy,że takich chwilach były osoby co wsparły dobra radą . To tez zaliczam do pozytywnych rzeczy z tego kończącego się już Roku. Cieszę się z dobrego kontaktu z Wami :)


W kończącym się też Roku zostaliśmy Nominacji do Słodkich Oskarów !!!!. To jest sytuacja absolutnie nieprawdopodobna. Jesteśmy taka mała pracownia. Naprawdę niewielki warsztat. Bardzo ale to bardzo wzrusza mnie ten fakt i zarazem tak bardzo cieszy i daje skrzydeł do dalszej pracy,że brakuje mi słów. Wyróżnienie dla nas to już ogromy sukces za co bardzo dziękuje kto wpisał paterke jako produkt Roku 2021.

https://akademiatortu.pl/slodkie-oskary/ cały czas do 5 stycznia można na nas zagłosować .


Na koniec życzę Wam aby w Nowym 2022 Roku każdy był szczęśliwy,zdrowy i kochany i umiał się cieszyć z tego co dobre i smaczne :)


Pozdrawiam Was Kochani :*


50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page