top of page

Rozstrzygniecie konkursu na najbardziej Smykałkowaty produkt !!!

Zacznę od tego,że chce Wam podziękować za takie miłe odpowiedzi . Jestem osoba uczuciowa i naprawdę wszystkie komentarze trafiły do mojego serca .


Moje jury wybrało jednogłośnie wierszyk m.motylewska . Jest piękny ! Lepiej nie można było opisać naszej patery . Serdecznie gratulujemy :)Smukła nóżka, krągłe kształty I w dotyku taka gładka. Delikatna jest jak piórko Ale sił jej nie brakuje. Bez problemu więc udźwignie Słodki ciężar tego świata. Bez wad, jak ideał stoi W blasku świec na środku sali Bo zrobiona jest z czułością I miłością... do drewna.
Jest jeszcze druga informacja bardzo dobra dla Pani Mileny Sochalskiej. Również otrzyma Pani patere :) Tylko trzeba będzie chwile na nią poczekać :) To co Pani napisała jest odzwierciedleniem tego co mój mąż chce oddać robiąc patery . Także nagroda jest indywidualna od niego. Serdecznie gratulujemy!

Bardzo się spodobała ta odpowiedź :


Słów kilka o wyjątkowym produkcie rodem z Grudziądza...


Szlachetny materiał jakim jest drewno wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności obróbki by nadać mu wyjątkowy, unikatowy kształt.

Żaden wytwór nie będzie wyjątkowy gdy nie będzie oddawał pasji jego autora. Smykałkowy talent przelewa się na eleganckie w swojej prostocie dzieła.


Patery, bo o nich mowa są Waszym sztandarem. Oddają kunszt prostoty i elegancji.

Każda sztuka niby taka sama lecz jakby inna bo natchniona czyjąś duszą, emocjami jakie w danej chwili towarzyszyły autorowi.

Niewidoczne różnice są widoczne dla klienta, który rozumie sztukę i serce które jest w nią włożone.


Idealny tort potrzebuje wyjątkowej patery. Najlepszy wybór to Smykałkowa Patera natchniona miłością do drewna. Przepełniona szacunkiem do przyszłego jej właściciela.Jest też wyróżnienie dla asiawil46 :) Nie wiem jeszcze jaka to będzie nagroda ale będzie :)Serdecznie gratulujemy!


Ja z Wami i Wy ze mną...wspólnie przeżylismy swój pierwszy raz. To ja odebrałam pierwszunią paterkę. ZASZCZYT... Wtedy jeszcze pewnie nie wiedzieliście na co mi to,po co. Potem jak burza ,Smykałka namieszała w naszym tortowym swiecie. Ale to patery...o te ,te z konkursowego postu to znak rozpoznawczy. Chyba nie ma Torciary która jej nie przytuliła. Ale każdy inny Smykałkowy wyrób jest wyjątkowy,nikt nie zastanawia się kto to stworzył, bo Wasze drewniane dzieła są tylko Wasze,tylko Smykałkowe,unikatowe. Czekam na kontakt od osób nagrodzonych by z radością wysyłać produkt który wygrał czyli patera . Ciesze się bardzo :)


Pozdrawiam

Anna

88 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page