top of page

TORT - WAŻNY SYMBOL URODZIN

Zaktualizowano: 29 maj 2022

Wiele ważnych uroczystości obchodzimy od pokoleń, choćby same urodziny świętowano już w starożytnym Egipcie. Jest to szczególny dzień, który chcemy spędzić w otoczeniu rodziny i przyjaciół, by jeszcze bardziej umocnić łączące nas więzi.

Jednak wiadomo, że tego dnia najważniejszy jest solenizant i to on powinien poczuć się wyjątkowo, nie tylko dzięki prezentom i hucznie odśpiewanemu "Sto lat". Symbolem świętowania urodzin jest tradycyjnie #tort, a zdmuchiwanie z niego świeczek , przy jednoczesnym wypowiedzeniu w myślach życzenia, daje nadzieje na jego rychłe spełnienie albo odpowiednio motywuje, by samemu starać się je zrealizować.

Nie ma określonej reguły, jakie torty występują na #przyjęciach. Wszystko zależy od życzeń klienta i wyobraźni cukiernika. Przykładowo, chłopiec interesujący się motoryzacją na pewno ucieszy się tortem w kształcie auta, a dziewczynka będzie zachwycona słodką niespodzianką z wizerunkiem ulubionej bajkowej postaci.

#Cukiernie,#torciary starają się sprostać wymaganiom konsumentów i rosnącej konkurencji, dlatego stawiają przede wszystkim na jakość wykonania swych wyrobów, które mają cieszyć oko, a nie tylko dobrze smakować. Aby wypiek odpowiednio się prezentował, warto zainwestować w piękne, ozdobne talerze czy modne ostatnio drewniane #patery w fantazyjnych kolorach, pasujące oczywiście do tortu. Można je też użyć do różnego rodzaju ciast i łakoci. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, a cel jest szczytny - zadowolenie solenizanta.Pozdrawiam

Anna


100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page